Svadobná ŠPZ, motív S003

Svadobná ŠPZ, motív S003 - Svadobné auto musí mať jedinečnú výzdobu. Súčasťou tejto výzdoby je bezpodmienečne aj svadobná ŠPZ, ktorú vám pripravíme presne podľa vašej predstavy.

Do 7 dní

Cena pre vás
5,00 €

Najčastejšie zakúpený tovarZnačky: ŠPZ

Svadobná ŠPZ je vyrobená z pružnej a ľahkej  PVC dosky - komatex a samolepky odolnej voči nepriaznivému počasiu .  Svadobná značka je dokonale odolná voči vode, nakoľko sú pri výrobe použité exteriérové atramenty. Aplikácia je je jednoduchá nakoľko rozmer je totožný s rozmerom originálnej SPZ, ktorú máte na aute.Može obsahovať akúkoľvek grafiku či písmo podľa vašho želania. 

Svadobnú značku (ŠPZ) Vám pripravíme presne podľa Vašej požiadavky. Na ŠPZ môžeme umiestniť obrázky alebo iné motívy. Švadobná ŠPZ može byť zladená so svadobným oznámením alebo inou svadobnou tlačovinou - kontaktujte nas na chcem@potesenie.sk

Rozmer:
11,5 x 51,5 cm

Dodanie do 7 pracovných dní-


K dokonalej svadbe patria jednoznačne aj nablýskané limuzíny. Dajte si na svoje auto vedieť všetkým dookola, že ste sa práve vzali a ste mladomanželia. Ponúkame svadobné ŠPZ s nápisom Mladomanželia v rôznych písmach a veľkostiach. Toto proste neodmysliteľne patrí ku každému svadobnému autu.

Podobné produkty