Svadobná ŠPZ SE01

Svadobné auto musí mať aj jedinečnú výzdobu. Súčasťou svadobnej výzdoby auta je aj svadobná ŠPZ, ktorú Vám pripravíme presne podľa Vašej predstavy.

Cena pre vás
5,00 €
Do 7 dní

Pozrite si aj ďalšie produktyZnačky: ŠPZ

Svadobná ŠPZ je vyrobená z pružnej a ľahkej  PVC dosky - komatex a samolepky odolnej voči nepriaznivému počasiu .  Svadobná značka je dokonale odolná voči vode, nakoľko sú pri výrobe použité exteriérové atramenty. Aplikácia je je jednoduchá nakoľko rozmer je totožný s rozmerom originálnej SPZ, ktorú máte na aute.Može obsahovať akúkoľvek grafiku či písmo podľa vašho želania. 

Svadobnú značku (ŠPZ) Vám pripravíme presne podľa Vašej požiadavky. Na ŠPZ môžeme umiestniť obrázky alebo iné motívy. Švadobná ŠPZ može byť zladená s poďakovaným svadobným hosťom - svadobná fľaštička,dražé cukríkymini čokoládkasvadobná žuvačka, alebo inou svadobnou tlačovinou - kontaktujte nas na chcem@potesenie.sk

Rozmer:

11,5 x 51,5 cm

Dodanie do 7 pracovných dní.


K dokonalej svadbe patria jednoznačne aj nablýskané limuzíny. Dajte si na svoje auto vedieť všetkým dookola, že ste sa práve vzali a ste mladomanželia. Ponúkame svadobné ŠPZ s nápisom Mladomanželia v rôznych písmach a veľkostiach. Toto proste neodmysliteľne patrí ku každému svadobnému autu.

Podobné produkty