Vianočné dražé cukríky 065

Potešte svojich priateľov, známych, obchodných partnerov, deti Vianočnou edíciu dražé cukríkov prispôsobenou presne podľa Vašej predstavy a požiadavky, aby ste vyčarovali úsmev každému, koho máte radi.
Minimálny odber: 10 ks

Cena pre vás
od 0,60 €
Do 7 dní

Značky: Dražé cukríky , Vianočné Tic Tac

Dražé cukríky s pepermintovou alebo pomarančovou príchuťou. Etiketa je zhotovená z lesklého fotografického samolepiaceho papiera.
Možnosť upraviť do prevedenia “menovka”, t.j. každé jedno balenie bude s unikátnym menom. V prípade otázok nás kontaktujte na chcem@potesenie.sk
Hmotnosť: 16 g

Chutné darčeky pre deti, priateľov či obchodných partnerov. Originál dražé cukríky, na ktoré vyrábame originálnu etiketu, presne podľa Vašej požiadavky, môžu poslúžiť aj ako poďakovanie. Návrh etikety Vám urobíme presne podľa predstáv (farba, písmo, vzor a pod…) a pred tlačou pošleme na schválenie.

Cukríky potešia nielen malých, ale aj veľkých. Vždy je vhodná príležitosť na vychutnanie si sladkého potešenia v podobe Vianočných cukríkov. Potešte priateľov aleno obchodných partnerov nezabudnuteľným grafickým spracovaním a sladký pôžitkom.

Podobné produkty