Vianočné dražé cukríky 096

Potešte svojich priateľov, známych, obchodných partnerov, deti Vianočnou edíciu dražé cukríkov prispôsobenou presne podľa Vašej predstavy a požiadavky, aby ste vyčarovali úsmev každému, koho máte radi.

Cena pre vás
od 0,60 €
Do 7 dní

Značky: Dražé cukríky , Vianočné Tic Tac

Dražé cukríky s peppermintovou alebo pomarančovou príchuťou - do poznámky uveďte o akú príchuť máte záujem.

 

Etiketa je zhotovené z lesklého fotografického samolepiaceho papiera.

 

Možnosť upraviť do prevedenia “menovka”, t.j. každé jedno balenie bude s menom podľa zoznamu, ktorý nám dodáte - prosím kontaktujte nás na chcem@potesenie.sk .

 


Chutné darčeky deti, priateľov, obchodných partnerov. Originál dražé cukríky, na ktoré vyrábame originálnu etiketu, presne podľa Vašej požiadavky, prípadne ako poďakovanie  . Návrh etikety Vám urobíme podľa Vaších predstáv (farba, písmo, vzor a pod…)  a pred tlačou pošleme na schválenie.

 

Minimálna obj. 10 ks

Hmotnosť: 16 g

Poprosíme do poznámky uviesť text, ktorý si prajete mať na etikete -  typ a farbu písma - napr. 55A

 

Cukríky potešia nielen malých, ale aj veľkých. Vždy je vhodná príležitosť na vychutnanie si sladkého potešenia v podobe Vianočných cukríkov . Potešte priateľov, obchodných partnerov nezabudnuteľným grafickým spracovaným  a sladký pôžitkom. Sami sa rozplývajú na jazyku a chutia skutočne úžasne.  Môžu si ich uschovať a zároveň si vždy pri pozretí na ne vybavia v príjemné spomienky na deň, keď ste im ich venovali.


 Možnosť zjednotiť grafiku s Vianočná Rumba čokoládka , Vianočná mini čokoládka , Vianočná čokoladka “vizitka” , Vianočná mini fľaštička alkoholu

Podobné produkty