Darčeková fľaša - vodka (borovička) so zlatom najlepší lekár

vodka (borovička) so zlatom - Darčeková fľaša k narodeninám - Lekár Dnešná medicína na čele s lekármi je dôkazom toho, že sa jedná stále o odvetvie, v ktorom...

Do 3 dní

Cena pre vás
od 14,94 €

Najčastejšie zakúpený tovarZnačky: Darčekové vína

vodka (borovička) so zlatom - Darčeková fľaša k narodeninám - Lekár
Dnešná medicína na čele s lekármi je dôkazom toho, že sa jedná stále o odvetvie, v ktorom sú možné zázraky na dennej báze. Úspešné lekárske zákroky, ktoré nenechajú chladnými nielen ich prajných kolegov, ale o to viac aj vďačných príbuzných vyliečeného, ktorí doma s nádejou očakávajú pozitívnu odpoveď.
S radosťou prichádza opodstatnene aj dôvod na oslavu, ktorá sa zase nezaobíde bez vhodného aperitívu. Naša vodka (borovička) zo zlatom ako darčeková fľaša, môže byť tou pravou pozornosťou, ktorou neurazíte v podobe vďaky ani ošetrujúceho lekára, ani v podobe prípitku vašich priateľov a známych.
Ak máte lekára dokonca v rodine a schyľuje sa u vás k významnému sviatku, tak naša darčeková fľaška určená aj k narodeninám, príde rovnako tak vhod. Keby ste chceli, aby naše darčekové fľaše plnili ešte osobnejší účel, tak si môžete vybrať z desiatok motívov vlastnoručne vyrábaných etikiet, ktoré vám  doslova vyrazia dych.
 
Zloženie:
vodka (borovička) extra jemná 40%, 23 karátové lupene zlata
Vyrába: Ovocný Liehovar šamorín
Objem: 500 ml
Nepredajné osobám do 18 rokov.Dostupné varianty:

  • • borovička
  • • vodka

Podobné produkty