Darčeková fľaša - vodka (borovička) so zlatom najlepší učiteľ

vodka (borovička) so zlatom - Darčeková fľaša k narodeninám - Učiteľ O učiteľoch sa hovorí ako o pýche národa, ktorá vzdeláva ďalšie a ďalšie generácie,...

Do 3 dní

Cena pre vás
od 14,94 €

Najčastejšie zakúpený tovarZnačky: Darčekové vína

vodka (borovička) so zlatom - Darčeková fľaša k narodeninám - Učiteľ
O učiteľoch sa hovorí ako o pýche národa, ktorá vzdeláva ďalšie a ďalšie generácie, aby z nich raz vyrástli slušní a svedomití ľudia, schopní vytvárať ďalšie hodnoty. Učiteľská práca je preto niekedy ťažko oceniteľná, pričom adekvátne dary sa hľadajú ešte ťažšie.
Naša vodka (borovička) so zlatom ako darčeková fľaša, by vám mohla s týmto problémom hravo pomôcť. Nielenže získate alternatívu vhodného aperitívu na spoločné chvíle s kolegami a priateľmi, ale zároveň ju viete poňať aj ako takú darčekovú fľašu k narodeninám.
Veľmi ľahko totiž na jej telo umiestnite vlastnoručne vyrábanú etiketu, ktorá môže obsahovať vami zvolený dizajn, či samotný text a obrázky. Vďaka tomu sa vám dostane do rúk naozaj osobný a úprimný darček určený takmer pre každého.
Naše darčekové fľaše budú tou najlepšou známkou vo vysvedčeniach všetkých učiteľov za ich oddanú a svedomitú prácu počas celého školského roka.
 
Zloženie:
vodka (borovička) extra jemná 40%, 23 karátové lupene zlata
Vyrába: Ovocný Liehovar šamorín
Objem: 500 ml
Nepredajné osobám do 18 rokov.Dostupné varianty:

  • • borovička
  • • vodka

Podobné produkty