Halloweenske dražé cukríky - 014

Halloweenske dražé cukríky - 014 - potešte halloweenskych hostí príjemným darčekom, ako poďakovanie na halloweenskej párty. Dražé cukríky pripravíme s grafikou presne podľa vašej predstavy.
Minimálny odber: 10 ks

Grafiku zasielame pred tlačou na schválenie.
Do 7 dní

Cena pre vás
od 0,55 €Najčastejšie zakúpený tovarDražé cukríky s peppermintovou alebo pomarančovou príchuťou - do poznámky uveďte o akú príchuť máte záujem. Etiketa je zhotovená z lesklého fotografického samolepiaceho papiera. Možnosť upraviť do prevedenia “menovka”, t.j. každé jedno balenie bude s menom vášho hosťa. Možnosť aj zjednotiť grafiku s halloweenska fľaštičkažuvačky, mini čokoládka


Chutné darčeky pre priateľov. Originál dražé cukríky, na ktoré vyrábame originálnu etiketu, presne podľa vašej požiadavky, prípadne ako poďakovanie za účasť výnimočnej párty, ktorá sa koná len raz do roka, alebo ako menovka na stôl . Návrh etikety Vám urobíme podľa vašich predstáv (farba, písmo, vzor a pod…) a pred tlačou pošleme na schválenie.


Halloweenske cukríky potešia nielen malých hostí, ale aj veľkých. Vždy je vhodná príležitosť na vychutnanie si sladkého potešenia v podobe halloweenských cukríkov priamo pri strašidelnom stole. Ozdobte si netradičný stôl netradičnými halloweenskymi cukríkmi a doprajte sebe aj priateľom nezabudnuteľný sladký zážitok. Samé sa rozplývajú na jazyku a chutia skutočne úžasne.

Hmotnosť: 16 gDostupné varianty:

  • • Pepermintová príchuť
  • • Pomarančová príchuť

Podobné produkty