Ďalšie produkty z kategórie

Balón číslo malé 7 rose gold

Balóny patria medzi najobľúbenejšie párty produkty, ktoré spestria každú slávnostnú udalosť. Vyberte si zo širokej ponuky balónov v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. Cena za kus.

Cena pre vás
1,79 €
Skladom

Pozrite si aj ďalšie produktyBalóny patria medzi najobľúbenejšie párty produkty, ktoré spestria každú slávnostnú udalosť. Vyberte si zo širokej ponuky balónov v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. V ponuke sú gumové aj fóliové balóny, čísla, písmená, zvieratká a ďalšie. Štandardne sú všetky dodávané nenafúknuté, na požiadanie je pri osobnom odbere možné naplniť héliom.

Balóny sú vhodné pre každého, či už sa jedná o detskú oslavu, firemnú akciu alebo svadbu.Ponúkame vám balóny rôzneho typu, farieb, veľkostí a rozmerov. U nás nájdete všetky druhy balónikov, ktoré sú vhodné pre akúkoľvek príležitosť. Ozdobte svoj dom počas svadby, osláv narodenín alebo len tak urobte radosť svojím malým ratolestiam, či partnerkám. Balóniky predstavujú potešenie nielen pre deti, ale aj pre dospelé ženy. Prineste netradičný darček vašej partnerke na rande, možno práve týmto ju očaríte. Balóny sú príjemným spestrením pre akékoľvek typy osláv.

Podobné produkty