Svadobné darčeky zakúpilo tento mesiac už 18 zákazníkovKáva pre svadobných hostí, jednotný motív

Káva pre svadobných hostí, jednotný motív. Unikátna svadobná káva s vlastným motívom a textom - menami a dátumom svadby. K dispozícii viacero druhov kávy, podrobný popis nájdete nižšie.

Grafiku zasielame pred tlačou na schválenie.
Skladom

Cena pre vás
2,59 €
Máte záujem o rovnaký motív viacerých produktov?  1. Blend sa vyznačuje výraznou kávovou chuťou, zanedbateľnou kyslosťou a chuťou horkej čokolády.
  2. Blend má kávové zrná s chuťou džemu, toastového chleba, horko - mliečnej čokolády a kakaa, s kvetovým nádychom a zanedbateľnou kyslosťou.
  3. Blend TOP sa vyznačuje veľmi nízkou kyslosťou, intenzívnou chuťou horkej čokolády, orieškov kakaa a mandlí. Plné telo dotvára bohatá pena. Veľmi vhodná na prípravu mliečnych nápojov.
  • ODRODA B sa vyznačuje sladkou chuťou s nádychom pražených orechov, pistácií a jazmínu. V dochuti cítiť jemné medové tóny.
  • ODRODA C   je charakteristická jemnou krémovou kyslosťou s delikátnou chuťou tropického ovocia, muškátového orecha a vôňou čokolády
  • ODRODA E sa vyznačuje ovocnou chuťou broskýň, marhúľ s nádychom medu a telo dotvára vyššia acidita grapefruitov, limetky a melónu

Podobné produkty