Mydlá Greenman

Čisté, prírodné a aromatické, to sú  Mydlá Greenman. Tieto mydlá neobsahujú SLS a Parabén. Sú vyrobené z rastlinných a éterických olejov a každé z nich je navrhnuté pre osobitné použitie: Ranné osvieženie Vás prebudí do nového dňa, Záhradníkov Pomocník Vás zbaví i tej najnepoddajnejšej záhradnej nečistoty na Vašich dlaniach.

Majú výraznú vôňu a predávajú sa tak povediac "nahé" (nezabalené), prípadne zabalíme presne podľa Vašej predstavy a požiadavky. Prezentovať ich môžete aj ako firemné mydielka, pre vaších hostí, alebo ako svadobný darček pre svadobčanou s etiketou vyrobenou presne na mieru

Inšpirované keltskou legendou o Greenmanovi: prírodné, zemité a živé - zrodené v hmlovine lesa a a ručne vyrobené, za studena lisované mydlá.

Zhotovené z obnoviteľného palmového oleja, rastlinných a éterických olejov zmenia tieto mýtické mydlá Vaše ranné umývanie na očistný rituál. A Greenman bude držať svoju ochrannú ruku nad Vami a Vašou rodinou, keďže tieto mydlá sú certifikované bez SLS a parabénu.