Svadobné darčeky zakúpilo tento mesiac už 23 zákazníkovSvadobná mini čokoládka, jednotný motív

Svadobná mini čokoládka, jednotný motív. Pripravte svadobným hosťom výnimočné darčeky. Čokoládka s fotkou, dátumom svadby či menovkou, všetko sa dá dokonale graficky spracovať pre maximálne potešenie svadobných hostí a detí.
Minimálny odber: 10 ks

Grafiku zasielame pred tlačou na schválenie.
Skladom

Cena pre vás
0,27 €
Máte záujem o rovnaký motív viacerých produktov?Značky: Svadba , Svadobná čokoláda

Farebné pozadie etikety sa dá meniť, podľa vašej požiadavky. Etiketa je vytlačená na lesklom fotografickom papieriku vo foto kvalite. Do objednávky prosím uveďte mená svadobčanov, dátum svadby, typ a farbu písma. Ponúkame možnosť vyrobiť aj ako menovku s menom hosťa, pri zasadacom poriadku svadobčanov.


Rozmery: cca 30 x 30 mm
Hmotnosť:  5 g
Krajina pôvodu: Česká republika


Zloženie: Cukor, kakaové maslo, sušené mlieko plnotučné, kakaová hmota,emulgátory( SÓJOVÝ lecitín, polyglycerol-polyricín-oleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Okrem kakaového masla obsahuje mliečna čokoláda aj iné rastlinné tuky, Kakaová sušina v mliečnej čokoláde najmenej 31%. Môže obsahovať arašidy, orechy a sóju. Alergény sú vyznačené v zložení hrubším písmom. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.


Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 2262 kJ/ 542 kcal, Tuky 32g z toho nasytené masné kyseliny 20g, Sacharidy 57 g z toho cukor 56 g, vláknina 1,8 g, bielkoviny 6g, soľ 0,2 g. Referenčný príjem priemernej dospelej osoby (8400kJ / 2000kcal).


Podobné produkty