-25%

HOT CHATTE - HORKÝ NÁPOJ CHAI LATTE

Chatte - nápoj, ktorý Vás nebude nudiť. Keď už Vás nebaví káva neba klasický čaj, je čas dát si chai latte. Lahodná kombinácia čierneho čaju, mlieka a 12 druhov prírodného aromat Cenovo výhodné ekonomické balenie.

Skladom

Cena pre vás
11,99 € 15,99 €Najčastejšie zakúpený tovarChatte - nápoj, ktorý Vás nebude nudiť. Keď už Vás nebaví káva alebo klasický čaj, je čas dať si chai latte. Lahodná kombinácia čierneho čaju, mlieka a 12 druhov prírodného aromatického korenia (škorica, koriander, muškátový oriešok, badián, aníz, fenikel ...) Vám prinesie nečakaný chuťový zážitok.


Čajové nápoje s mliekom mali radi už starí Indovia. Teraz si môžete aj Vy pripraviť storočiami preverenú kombináciu chutí v novej modernej úprave.


Nápoj si môžete pripraviť ako v jeho teplej variante, tak na studeno (frappé). V oboch prípadoch - pripravíte ak si ho tak, ako doporučujeme (tj. Zaliať teplým alebo studeným mliekom a na koniec našľahať) - získate luxusné nápoj výnimočnej chuti, neodolateľné vône a napenené konzistencie. Nebude to však ani capuccino ani krémová káva ani čaj s mliekom. Bude to CHAI LATTE.


1 balenie Vám vystačí min. na 20 porcií (á 24 g). Podľa chuti je možné časť mlieka nahradiť vodou a pripraviť si tak diétnejšie variantu nápoja.


Balenie: 480 g


Vyrobené v ČR.


Výživové hodnoty na 100 ml nápoja:


Energetická hodnota 1720 kJ / 406 kcal

Tuky 6,0 g

z toho nasýtené mastné kyseliny 3,6 g

Sacharidy 86 g

z toho cukry 72 g

Bielkoviny 2,1 g

Soľ 0,1 g

Obsah alergénov: Výrobok obsahuje produkty z mlieka. Môže obsahovať stopy lepku a vajec.

Podobné produkty